Jak na věc


čerpací stanice albert hradec králové kukleny

Váš spolehlivý partner na cestách

    I v roce 2017 proběhly na čerpacích stanicích KONTAKT kontroly České obchodní inspekce. Všechny odebrané vzorky včetně LPG splnily požadavky dle platných předpisů. Protokoly o kontrole ke stažení zde.
    Informace a data zveřejněná na Mol Station Finder mají pouze informativní charakter. Na aktuální nabídku služeb se prosím zeptejte přímo na čerpací stanici. MOL ČESKÁ REPUBLIKA SEZNAM ČERPACÍCH STANIC DLE MĚST MOL ČESKÁ REPUBLIKA SEZNAM ČERPACÍCH STANIC DLE ZNAČKY
    Provozujeme regionální sít čerpacích stanic KONTAKT. Protože je společnost vlastními cisternami velkoobchodně zaváží, kupuje zákazník kvalitní a cenově velmi příznivé palivo z limitu nadnárodních společností. Tato skutečnost spolu s možností občerstvení a sociálním zázemím činí z našich žlutých pump motoristy vyhledávanou oázu na silnici. Samozřejmostí je široký sortiment olejů, provozních kapalin (včetně AdBlue) a motoristického zboží. Tyto výhody jsou násobeny vlastním zákaznickým kreditním systémem se slevami dle odebraného množství.


Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00