Jak na věc


češtiny cz

Aktuální stav překládaných her:

    V současné době se nacházíme ve fázi BETA, to znamená, že se tu ještě mohou vyskytovat chyby a další nedokonalosti. Na vývoji se neustále pracuje, ale nejsme žádná zisková společnost a vše děláme hlavně pro zábavu a pro naši komunitu hráčů. Pokud narazíte na nějakou chybu, dejte nám vědět, ať ji můžeme opravit! Kontaktovat nás můžete jak emailem, tak i prostřednictvím Návštěvní knihy.
    Jedná se o nový projekt, který by měl pomoci všem příznivcům her v našem krásném jazyce, získat kvalitní překlad do jejich oblíbené hry. Stejně tak by měl pomoci všem překladatelům a fanouškům her, kteří by rádi překládali, ale nechtějí (nemohou) se zabývat technickými aspekty samotného překladu.
    Můžete si vybrat, zda podpoříte web jako celek nebo jednotlivé překlady her. Plánujeme totiž ocenit nejlepší překladatele i finanční odměnou. Pokud tedy budete chtít podpořit konkrétní překládanou hru MUSÍTE! tuto informaci uvést do poznámky při zadávání platby na Paypalu či do "Zprávy pro příjemce" při zadávání bankovního převodu. Připsat také můžete svojí přezdívku (nick), pro přidání do seznamu nejlepších přispěvatelů.
     Aktuálně nechceme rozjíždět větší množství překladů, takže hlavní překládanou hrou bude Tropico 5, jehož překlad delší dobu probíhal na jiném webu přes Google Docs a bylo by ideální překlad co nejdříve dokončit.


Vítejte na stránce Komunitních češtin!

    Pokud máte zájem nás finančně podpořit, můžete tak učinit prostřednictvím PayPalu (podporuje platby prostřednictvím platební karty) či převodem na bankovní účet (KB). Každý příspěvek má smysl - i pár korun se počítá!

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00