Jak na věc


čalounění volantů praha

Potah pneumatiky 15inch/koberec - Typ 1/3/14...

    Je-li Váš byt v bytovém domě, můžete čalouněním vnitřní strany vstupních dveří s použitím protihlukových vložek docílit zvukového odizolování chodby od interiéru bytu.
    Čištění autosedaček • Čištění čalounění sedaček • Čištění čalounění křesel • Čištění čalounění židlí
    Poptáváte jakékoliv úklidové služby před nastěhováním do nových bytových či firemních prostor? Pošlete objednávku na službu stěhování a my se o vše potřebné postaráme.
    Čalounění vstupních dveří používáme často také kvůli požadavku na sjednocení interiéru, kdy vstupní dveře jsou barvou shodné pro všechny byty a není možné je vyměnit. Použitím jemné kůže vhodné barvy sladíte vzhled interiéru, dveře dostanou punc luxusu a originality a zároveň vytvoří zvukovou bariéru mezi chodbou a obytnými prostory.
    podle názvu (A-Z)podle názvu (Z-A)podle ceny (od nejnižší)podle ceny (od nejvyšší)podle datumu (od nejnižší)podle datumu (od nejvyšší)podle kódu (od nejnižší)podle kódu (od nejvyšší) 4 položky na řádek3 položky na řádek2 položky na řádek1 položka na řádekbez náhledů po 16po 32po 64po 96


Izolace střechy - T.14 Cabrio (1968 »)

    Vyžaduje Vaše čalounění odstranění různých nečistot, využijte naši službu čištění čalounění. Na tuto specifickou činnost máme k dispozici specialisty, kteří si poradí s nejrůznějšími povrchy.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00