Jak na věc


úprava fotek vánoční rámečky zdarma

Úprava povrchů stěn – oslovte nás!

    Do naší nabídky patří také patinace a postaršení povrchů, benátské štuky, napodobeni betonu či různé textury a imitace dřeva nebo trámů. Dokážeme zrenovovat i nově vyrobit různé zdobné prvky zdí a stropů, jako jsou např. dekorační lišty, římsy, rozety atd. Mezi naše speciální úpravy povrchů stěn patří výzdoba freskami v moderním i klasickém stylu. Není pro nás problém na přání zákazníka zrealizovat jakoukoliv uměleckou malbu, např. ornamenty, mytologické či biblické výjevy, krajinomalbu či zátiší.
    Díky tomu, že pracujeme v oboru luxusních dekorací povrchů již od roku 1997 a spolupracujeme s vyhlášenými výrobci prémiových nátěrových hmot, můžeme našim zákazníkům nabídnout velmi širokou škálu materiálů a technik používaných pro úpravu povrchů stěn v interiérech. Úprava povrchů stěn tak může mít téměř neomezenou podobu a barevnost.
    Na základě našich dlouhodobých zkušeností s realizací luxusních povrchů interiérů pro Vás vytvoříme neopakovatelné interiérové variace, každá námi provedená úprava povrchů stěn je originální a jedinečná.


Úprava povrchů stěn – naše nabídka

    Naším hlavním cílem  je  nabídnout Vám špičkové služby nejen při úpravě povrchů stěn, ale i v interiérovém designu. Sledujeme současné moderní trendy v materiálech používaných pro luxusní úpravu povrchů stěn, přinášíme nové nápady při dekorování interiérů a snažíme se vždy vytvářenému interiéru dodat osobitost. Při realizaci úpravy povrchů stěn v interiéru s Vámi vždy spolupracujeme, nasloucháme Vašim přáním a výsledné dílo tedy naprosto odpovídá Vašim představám.
    Máme v oboru úprav povrchů stěn dlouholeté zkušenosti a dokážeme si poradit i s velmi náročnými a složitými zakázkami, které od nás vyžadují speciální techniky realizace a zpracování málo používaných materiálů, např. v historických objektech či industriálních stavbách. Kromě realizace luxusní povrchové úpravy stěn nabízíme také speciální štukatérské práce, např. profesionální renovace starých štukových stropů, či výrobu a restaurování ozdobných tvarových prvků stěn.


Bohemia Decor - mohlo by vás zajímat: 

    Odborníci ze společnosti BOHEMIA DECOR vás při realizaci úpravy povrchů stěn rádi seznámí s možnostmi současných technologií, připraví pro Vás individuální návrh, tak aby úprava povrchů stěn dokonale ladila nejen s vybavením interiéru, ale také podtrhovala vaši osobnost. Návrh na úpravu povrchů stěn Vám představíme v grafickém návrhu, doporučíme i zajistíme vhodný materiál, a s vysokou řemeslnou precizností celou úpravu povrchu stěn zrealizujeme. Budete překvapeni, co vše lze vykouzlit štětci a špachtlemi na stěnách a stropech Vašeho bytu, domu nebo komerčního prostoru.
    Váháte nad úpravou povrchů stěn ve Vašem interiéru? A víte, že dobám, kdy v interiéru dominovaly zejména hladké a bílé stěny, již odzvonilo? Kromě nepřeberných barevných kombinací je nejnovějším trendem také kreativní a originální úprava povrchů stěn různými luxusními materiály a efektními technikami. Nejnovější trendy v bytovém designu využívají pokrokové dekorativní úpravy povrchů stěn, od hladké industriální napodobení pohledového betonu, přes hladké a lesklé mramorové stěny až k přírodním strukturám dokonale napodobujícím dřevo. Nechte se inspirovat nabídkou společnosti BOHEMIA DECOR, která se specializuje na luxusní povrchové úpravy stěn již od roku 1997 a dokáže v tomto oboru opravdová kouzla.


Úprava povrchů stěn – co všechno umíme

    Úprava povrchů stěn je společností BOHEMIA DECOR realizována různými technologiemi, např. výmalbou speciálními barvami, speciálními štukatérskými pracemi, aplikací různých luxusních stěrek, tapet a dalších materiálů. Nabízíme také úpravu povrchů stěn metalickými materiály, kdy pomocí plátkového zlata /stříbra, pozlacením, aplikací speciálního metalického materiálu dodáme Vašemu interiéru opravdovou originalitu a luxusní vzhled. Naše společnost je připravená provést luxusní úpravu povrchů stěn v jakémkoliv interiéru. 
    Společnost BOHEMIA DECOR nabízí řadu dekoračních technik úprav povrchů stěn, které u nás ovládá jen několik málo firem. Naší doménou je zejména realizace atypických individuálních interiérů, které podtrhují osobnost klienta a chtějí se odlišit od standardního proudu. Připravíme pro Vás individuální návrh a úpravu povrchů stěn zrealizujeme ve vašem interiéru tak, aby konečný výsledek splnil všechna Vaše očekávání. Jsme si vědomi toho, že úprava povrchů stěn, bude naši práci reprezentovat dlouhá léta, a proto bereme kvalitně odvedenou práci jako naši vizitku a vaše reference jako naši reklamu!
    Společnost BOHEMIA DECOR dokáže zrealizovat představy o luxusní úpravě povrchů stěn i velmi náročného zákazníka. Vždy se snažíme přesně zjistit, co konkrétně chcete úpravou povrchů stěn dosáhnout, jaký je Váš vkus a finanční rozpočet. Pomůžeme Vám vytvořit příjemný prostor, který bude nejen dobře vypadat, ale také výborně sloužit svým účelům!


Úprava povrchů stěn – realizace interiéru

    Uděláme vždy maximum pro to, aby naše vizitka, kterou jsme u vás naší prací zanechali, dělala naší firmě jen to nejlepší jméno. Garantujeme seriózní smluvní podmínky, vysokou odbornou úroveň prací, dodržení požadované kvality díla, záruční i pozáruční servis. 
    Web Rekonstrukce bytů Praha vám nabízí kompletní přehled námi dodávaných služeb v oblasti rekonstrukce bytu či rekonstrukce domu. Pokud vás tedy zajíma rekonstrukce bytového jádra, tak na tomto webu dostanete relevantní informace o postupu a cenně.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00