Jak na věc


úmrtí v opavě aktualne

Česko trápí chřipková epidemie, zemřel další člověk!

    Po páteční srážce malého letadla a helikoptéry zemřelo v italských Alpách pět lidí, dva lidé se zranili a dva další pohřešovali. Pátrání muselo být kvůli nastupující tmě odvoláno. Na záchranáře čekal v sobotu velmi smutný nález, oba pohřešovaní zemřeli.
    Zde záleží pouze na Vás, jakou pohřební službu si vyberete. Nenechte se ovlivnit nikým cizím a sami si zvolte tu svou pohřební službu! Pokud Vám např. zavolá sama nějaká pohřební služba, jedná se o nelegální chování, které je zákonem zakázáno! – blíže k nekalým praktikám naleznete ZDE.
    Pokud se rozhodnete pro naší pohřební službu nebo se potřebujete poradit, stačí opět jen zavolat na naší NON STOP linku: 603 551 034 nebo 603 551 038 (služba Praha) nebo 603 551 036 (služba Roudnice nad Labem) a my se o vše postaráme, popř. ochotně poradíme co dělat.
    Na Vysočině řeší zdravotníci první úmrtí v souvislosti s chřipkovou epidemií. Na Žďársku zemřel devětasedmdesátiletý muž. Další desítky lidí jsou v souvislosti s touto nemocí hospitalizováni po celém kraji. Vysočina stojí na prahu chřipkové epidemie.


Čtyři děti uhořely při požáru. Otec skákal s batoletem z okna

    V daném okamžiku je nezbytné zavolat praktického lékaře nebo Lékařskou službu první pomoci, popř. Zdravotnickou záchrannou službu. úmrtí lze v tomto případě oznámit na jednotné evropské číslo tísňového volání 112. Přivolaný lékař zemřelého prohlédne a následně vystaví List o prohlídce zemřelého.
    Čtyři malé děti přišly o život při tragickém požáru domu v britském Staffordu. Jejich otec před ničivými plameny vyskočil i s jejich nejmladším sourozencem, ročním batoletem, z okna. Následně byli hospitalizováni s popáleninami. Požár nejspíše zapříčinil výbuch plynu.
    Policistům se podařilo najít auto, které mělo v prosinci srazit a zabít sedmatřicetiletého cyklistu u Dašic na Pardubicku. Neznámý řidič pak nejspíš od nehody ujel. Policisté zjišťují, kdo v osudnou chvíli seděl za volantem.
    Za účelem objednání pohřbu nás můžete kdykoliv telefonicky kontaktovat nebo se osobně dostavit do jedné z našich objednávkových kanceláří. Se zástupcem naší pohřební služby se již domluvíte, jaké úkony za Vás zajistíme my, a které vykonáte Vy osobně. V souvislosti s pohřbem obdržíte veškeré potřebné informace. Po Vašem kontaktu se snažíme co nejrychleji převézt tělo zesnulého do vlastních chladicích prostor z důvodu nenavyšování poplatků za uložení do doby pohřbu.


Zemřel Karel Lánský. Osobnost roku 1968 a držitel Řádu bílého lva

    Současně Vám doporučujeme zavolat na naší NON-STOP linku: 603 551 034 nebo 603 551 038 (služba Praha) nebo 603 551 036 (služba Roudnice nad Labem). Naši pracovníci Vám s dalším postupem ochotně poradí a zajistí případný převoz zemřelého do naší pohřební služby.
    Smutek zažívá majitel dvou fenek, Belly a Brity, z Hradce nad Svitavou. Někdo hodil na jeho zahradu otrávené jídlo, které fenky nejspíš zabilo. Obě měly zemřít na selhání orgánů. Případem se zabývá i policie.
    Z důvodu úmrtí vystaví lékař konající službu List o prohlídce zemřelého a následně rozhodne o případném převozu na patologii. Současně zdravotnické zařízení o úmrtí vyrozumí rodinného příslušníka (převážně telefonicky). Poté je zapotřebí vyzvednout osobní věci někým z jeho příbuzných a zajistit si převoz zemřelého některou z pohřebních služeb pro účely pohřbení.
    V neděli pohřbila rodina dvouletého chlapečka Julena ze Španělska, kterého záchranáři po dvou týdnech dostali z hluboké šachty, kam spadl. Rodina stále doufala, že je chlapec naživu, bohužel se ukázalo, že zemřel hned po pádu. Policie momentálně zjišťuje, kdo mohl za jeho smrt. Mezi podezřelými je majitel farmy, kde se šachta nachází, a také její výrobce. Pokud je soud uzná vinnými, mohou strávit ve vězení až čtyři roky.


Auto se srazilo čelně s kamionem! Nehodu nepřežila spolujezdkyně

    V sobotu zasahovali hasiči z Jihomoravského kraje u nehody kamionu a osobního automobilu na dálnici D2 ve směru na Brno, kterou nepřežila spolujezdkyně. Řidič byl převezen se zraněními do nemocnice.
    Sedm lidí zemřelo a 28 utrpělo zranění při tragické nehodě autobusu na silnici nedaleko Moskvy. Autobus vezl dětský taneční soubor na soutěž do Kaljugy. Mezi mrtvými jsou i děti.
    Ve věku 94 let zemřel bývalý pracovník Československého rozhlasu Karel Lánský. Po sovětské okupaci v srpnu 1968 pomáhal udržet vysílání. Prezident Miloš Zeman mu propůjčil Řád Bílého lva za zvláště vynikající zásluhy ve prospěch České republiky. Informaci o úmrtí přinesl portál iRozhlas.cz

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00