Jak na věc


úklidové firmy v praze prosek

Přehled námi prováděných úklidových prací

    Chcete svěřit úklid profesionálům a proto hledáte spolehlivé úklidové firmy ve Vašem okolí? Vyzkoušejte naše kvalitní úklidové služby s mnohaletými zkušenostmi!
    Pro tento typ úklidu můžete využít DÁRKOVÉ POUKAZY, které jsme pro Vás připravili právě proto, abyste mohli potěšit a podarovat Vaše blízké a zajistit jim pro toto období čistý domov bez práce.
    Staré zašlé čalounění? Skvrny od vína? Dokážeme vrátit zbrusu nový vzhled podlahám, dlažbě, gauči i kobercům, nad kterými jste už zlomili hůl. Úklid si u nás můžete objednat od 199 Kč včetně DPH/hod. za běžné úklidové práce. Čištění koberců plochy nad 25 m2 pak od 29 Kč/m2. Konkrétní ceny se odvíjejí od rozsahu úklidu, potřebného množství personálu a dalších hledisek dle individuálních potřeb. Nebojte se zeptat, ať už se jedná o generální úklid nebo jednorázové čištění.


Prohlédněte si ukázky naší práce

    MOP SOUPRAVA je bez diskuze skvělý pomocník pro hospodyňky, ale také profesionály. Mop souprava usnadňuje a hlavně zrychluje práci a je vhodná k použití při vytírání velkých nebo značně znečištěných ploch. Vyzkoušejte například z naší nabídky  mop soupravu FLIPPER a pochopíte, proč je považován za nejlepšího pomocníka ve své kategorii. Vyberte si ještě dnes svého užitečného pomocníka v boji s nečistotou! V nabídce je více druhů a variant mopů a mop souprav - nabízíme nejen mop soupravy FLIPPER. Všechny námi nabízené mop soupravy jsou moderní a bezpečné přístroje, jenž zaručující POHODLNÝ a RYCHLÝ ÚKLID všech podlahových ploch.
    Jedná se o speciální pravidelný úklid - úklid firem, administrativních budov, logistických center, kanceláří, škol apod., který se provádí v cyklech – denně, týdně, měsíčně.
    Odměňte manželku a objednejte jí profesionální úklid domácnosti. Zajistěte si pohodlně úklid firmy nebo úklid společenských prostor. Žádný domácí přístroj se nevyrovná kvalitou čištění profesionální technikou, kterou používáme my. Generální úklid? Postaráme se o to. I v případě, že si objednáte jednorázový úklid, poznáte rozdíl při dalším udržování vlastními silami! Také realizujeme pro horské hotely čištění koberců i generální úklidy.


Příklady úkonů při pravidelném úklidu:

    ÚKLIDOVÝ VOZÍK je užitečný pomocník pro hospodyňky i profesionály. Úklidový vozík je perfektní pomocník vhodný především pro vytírání velkých nebo silně znečištěných ploch. Pomocí dalších přídavných částí, které lze jednoduše na vozík přidělat uděláte ze svého úklidového vozíku ještě lepšího pomocníka. Chcete-li dobrého a užitečného pomocníka v boji s nečistotou sáhněte po některém z úklidových vozíků z naší nabídky. Nabízíme úklidové vozíky jednokbelíkové i vícekbelíkové, plastové i kovové s různými nástavbami i bez nich. Všechny vozíky z naší nabídky jsou moderní a bezpečné úklidové vozíky jenž zaručující POHODLNÝ a RYCHLÝ ÚKLID všech ploch.
    Naše úklidová firma je schopna zajistit i pravidelné úklidové práce, nebo jednorázový úklid se speciálním charakterem úklidu. Na tyto úklidové práce plně respektujeme požadavky objednatele. Jedná se o tyto typy úklidu:
    Úklidové práce a úklidové služby poskytujeme na území východních Čech, nejčastěji ve městech Rychnov nad Kněžnou, Náchod, Hradec Králové, Letohrad, Žamberk, Dobruška, Týniště nad Orlicí a širokém okolí.
    V případě zájmu je možný i pravidelný úklid domácnosti (byty, rodinné domy) po dohodě o jaké úklidové práce se bude jednat a též sepsanou řádnou smlouvou o úklidu, úklidové práce přizpůsobíme vašim potřebám tak, aby nenarušoval běžný chod domácnosti

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00