Jak na věc


úklid školni tělocvičny

Levné Úklid - Nejlevnější Úklid na HLEDEJCENY.cz

    Pro pravidelný úklid domácností máte dvě varianty výběru. Chcete-li pouze byt uklízet, máte k dispozici naše uklízeče. Potřebujete-li zastat také další práce jako je vaření, žehlení, venčení psa apod., pak nahlédněte do sekce Hospodyně.
    Jste pracovně vytížení a nestíháte uklízet? Chcete mít více volného času na rodinu, přátele nebo své koníčky? V tom případě nechte úklid na nás! Jsou přece důležitější věci. O úklid Vaší domácnosti se postaráme my.
    Úklidové práce obsahují jednorázový i pravidelný úklid firem, domů a bytů. Nabízíme luxování, hloubkové čištění koberců, čištění dlažby, renovaci a obnovu lesku podlah, stejně jako utírání prachu, mytí oken, leštění výloh nebo ruční mytí a renovaci dlaždic a obkladů.
    Potřebujete-li klasický úklid domácností, po dohodě s vámi vybereme jednoho z našich pracovníků, který bude nejlépe vyhovovat vašim požadavkům. Vždy se snažíme vybírat citlivě s ohledem na dojem, který v nás rozhovor se zákazníkem udělal, aby si rozuměli zákazník a náš pracovník i povahově. Za všechny naše zaměstnance bez výjimky ručíme, pracovníci procházejí přísným výběrovým řízením, mají praxi, čistý trestní rejstřík a celkově se na ně můžete spolehnout.


Službu můžete objednat ještě dnes!

    Po rekonstrukcích a přestavbách zůstává v interiérech spousta prachu, suti a stavebního materiálu. Jak by se vám líbilo, kdybyste se o tento nepořádek nemuseli starat? Stačí využít našich služeb, do kterých patří i práce spojené s úklidem po stavebních úpravách. V domluvený termín za vámi přijedeme, provedeme kompletní úklid a také odvezeme veškerý odpad.
    Generální úklid pro vás nemusí znamenat spoustu námahy a výdajů na čisticí prostředky. Pokud využijete naší nabídky, postaráme se o všechny nezbytné práce. A vy si budete jen užívat čistých a uklizených interiérů.
    Čeká vás velký úklid, který byste nejraději odložili na neurčito? Svěřte všechny úklidové práce do našich rukou. Zabezpečujeme generální úklid domácností i kanceláří. Jednou za týden, každý měsíc nebo třeba vždy před důležitým jednáním či rodinnou oslavou. Bez zbytečného zdržování vám také pomůžeme s úklidem po stavebních úpravách a rekonstrukcích.
    Fondue • Úklid OEM • Úklid Allservices • kuchynské nože • Úklid Cormen • panve • Ostatní kuchyně • Úklid Unger • Úklid Sucitesa
    Profesionální úklid kanceláří a firemních prostor provádíme pravidelně i nepravidelně. Objednat si nás můžete 24 hodin, 7 dní v týdnu. Nabízíme možnost vzorového úklidu a speciální přístup k rizikovým provozům jako jsou ordinace, restaurace, hotely či wellness.


Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00