Jak na věc


údržba veřejné zeleně ostrava

Dirtwash Čistič na karbon 250 ml s rozprašovačem

    Celoroční údržba zeleně je velmi důležitá a také časově náročná pro ty, kteří se chtějí vytvořit a udržet příjemné ?zelené? prostředí ve svém okolí. Ovšem bez kvalitně a odborně provedené údržby zeleně toho docílíte obtížně, obzvlášť jste-li majitelem rozsáhlejšího pozemku.
    Kontroly mostů se provádějí podle zákona č.13/1997 Sb. O pozemních komunikacích a jeho prováděcí vyhlášky č. 104/1997 Sb., §8 Prohlídky mostních konstrukcí. Provádějí je odborně způsobilé osoby (technici s příslušným oprávněním). Prohlídky mostů se dělí na běžné, hlavní, kontrolní a mimořádné. Rozsah a způsob provádění prohlídek mostních objektů, jejich intervaly, vedení záznamu o nich a další podrobnosti se provádějí podle ČSN 73 6221 a jsou zaznamenávány do celostátního systému BMS. Stav jednotlivých mostů je hodnocen ze tří hledisek – stav spodní stavby, stav nosné konstrukce a stav bezpečnosti provozu po mostním objektu (tzv. použitelnost).
    23.2.2017Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin. Evidujeme tržby v běžném režimu. Dále v sekci prodej


Dirtwash Odmašťovač Citrus 150 ml sprej

    Zvýšení bezpečnosti silničního provozu je pro nás velkou prioritou a proto zařazujeme do našeho plánu akcí i realizace, které jsou podnětem právě Policie ČR. S dopravním inspektorátem Policie ČR spolupracujeme ve všech okresech Plzeňského kraje a jedním z příkladů zdařilé spolupráce je i dopis s poděkováním za realizaci svodidel u sil. II/200 mezi obcemi Miřkov a Vidice v okr. Domažlice, která jistě přispěje ke snížení tragických dopravních nehod.(více)
    Jsme seriózní a zkušený tým lidí, kteří vám nabízí zahradnické práce od jednoduchých manuálních úprav až po náročné projektované zahradnické práce. Svým klientům nabízíme jednorázové i opakované údržby zahrad a jiných externích travnatých ploch.
    Nenechte si vaši zahradu přerůst přes hlavu a kontaktujte nás! Nabízíme vám kompletní údržbu zahrady, údržbu zeleně a ostatní zahradnické práce. Díky našim bohatým zkušenostem a kvalitním technickým zázemím, jsme schopni nabídnou skutečně kvalitní a synchronizované práce, které vám zajistí dokonalou úpravu a prvotřídní finální vzhled celé vaší zahrady. Zabýváme se různorodou starostí o údržbu různých velikostí zahrad a jejich okolí. Naše schopnosti zahrnují veškeré činnosti, které vedou ke zkrášlení vaší zahrady a okolí, ve kterém žijete.


Dirtwash Kartáč na pastorky a převodníky

    25.5.2018Obecné nařízení Evropského parlamentu a rady (EU) 2016/679 ZE DNE 27.4.2016 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů - Právo na informace (čl. 13) 
    SÚSPK, p.o. má ve správě 964 mostů, které jsou součástí silnic II. a III. tříd. Jsou to mosty různých typů konstrukcí, s ohledem na jejich funkci statickou. Je na nich použit různý stavební materiál – železobeton, předpjatý železobeton, prostý beton, kámen, cihly, a proto si různé mosty vyžadují různé technologické postupy pro jejich údržbu a opravy.
    Své služby nabízíme jak jednotlivcům, tak také firmám. Zahradnické práce realizujeme také v těžko dostupných terénech. Svěřte svou zahradu odborníkům a využijte svůj volný čas mnohem zábavněji.
    Obecně lze říci, že dlouhodobým a celostátním trendem je zájem o nové stavby a objekty a péče o ty stávající není na patřičné úrovni. Zájmem SÚSPK, p.o. je tento stav změnit a údržbu všech stávajících objektů výrazně zlepšit.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00