Jak na věc


úřady práce online

úřady práce – volná pracovní místa

    Podle § 25, odst. 3 zákona o zaměstnanosti je výkon činnosti na základě dohody o provedení práce - DPP - nebo dohody o pracovní činnosti (DPČ) zapotřebí nahlásit nejpozději v den nástupu k výkonu této činnosti. Lhůta 8 dní paltí pro situace, kdy uchazeč nastupuje do zaměstnání a tudíž ukončuje evidenci na úřadě práce.
    Město opraví povrchy částí komunikací Želenická a U Tvrze. Práce začnou 16. listopadu frézováním a potrvají do 20. listopadu. Úplná uzavírka kvůli pokládce povrchu je naplánována na 19. listopad v ul. U Tvrze a na 20. listopad v ul. Želenická. Objízdná trasa bude vyznačena.
    ahojte všetci, takže píšem ako som dopadla, moje odvolanie zamietli a vyradili ma z evidencie ÚP na základe nedostavenia sa v daný termín na schodzku a pýtali sa ma či sa chcem odvolať!!! trapná otázka keď majú taký postoj k ľuďom čo ledva vyžijú sami si hľadajú prácu lebo úp je asi na hovno a takto s ľuďmi vy. no čo už zatiaľ makám a stále dúfam v lepšie miesto...


Statut Úřadů práce se po dvaceti letech jejich existence mění

    Rada města se na svém prvním jednání po ustavujícím zasedání zabývala také revitalizací sídliště Březiny a problematikou pozemku před domem č.p. 155. Původně se zde počítalo s vybudováním parkoviště, ale město nakonec na základě ankety mezi občany plány změnilo a začalo zde připravovat hřiště. Po realizaci prvních dvou etap se však ukázalo, že parkovacích míst je stále nedostatek a navíc se začali ozývat i samotní občané, kteří požadovali přehodnocení rozhodnutí výstavby hřiště.
    Oficiální internetové stránky statutárního města Děčín | Provozovatel: Magistrát města Děčín | Prohlášení o přístupnosti | Zpracování osobních údajů | Administrace
    Ještě přilož výpověď (snad tam nemáš nějaké hrubé porušení povinností.) podepiš, uveď datum a pošli/zanes osobně co nejdřív...popravdě nevím lhůtu, 15/8 dní. Ale i kdyby bylo po lhůtě, stejně to pošli.
    Máte pravdu v tom, že ne každý zaměstnavatel Vás pustí hned první den z práce, ale to, že budete uzavírat dohodu jste určitě věděla dříve, než jste ji podepisovala, takže to šlo udělat i s předstihem. Navíc existují různé možnosti, jak to oznámit - zavolat, případně napsat e-mail. Takže v tom vidím - podobně jako Barča - první porušení povinnosti, pokud jste to neoznámila hned ten první den.


Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00