Jak na věc


účtenková loterie

4 komentáře to “Účtenková loterie bude spuštěna od Června 2017!”

    Do veřejné zakázky se může přihlásit jakýkoliv uchazeč, ovšem všechno má svoje nároky,v tomto případě jsou poměrně vysoké. Uchazečův roční obrat musí být alespoň tři po sobě jdoucí měsíce minimálně 10 000 000 Kč, přičemž v posledních třech letech musel prováděl službu podobného charakteru, které se navíc účastnilo více než 15 000 hráčů.
    Ministerstvo financí již vypsalo veřejnou soutěž na zajištění loterie. Každý uchazeč bude muset zajišťovat vypsané body: registrace hráčů, registrace a příjem účtenek, losování, výplata výher a zákaznická podpora. Součástí poskytované služby je i vytvoření a údržba webových stránek a mobilní aplikace pro hráče, která je nedílnou součástí!
    Jak jistě víte, tak od 1. 12. je v provozu Elektronická evidence tržeb (EET), která funguje téměř bez problémů. S tímto projektem má být od poloviny příštího roku spojena účtenková loterie. Ministerstvo financí aktuálně hledá provozovatele, který by zajistil všechny služby spojené s provozem.


Účtenková loterie bude spuštěna od Června 2017!

    Ministerstvo financí oznámilo start účtenkové loterie od 1. 6. 2017 a měla by se jmenovat „Účtenkovka“. V této loterii bude možné vyhrát věcné ceny, ale hlavním důvodem proč bude spuštěn tento projekt je, že loterie má zákazníky vyzývat k přebírání účtenek od podnikatelů, což by mělo zvětšit efektivitu systému elektronické evidence tržeb a podpořit čistotu podnikání.
    Samozřejmě tyto podmínky, jsou pro obyčejné smrtelníky nesmyslné a nerealizovatelné, osobně si myslím, že zakázku vyhraje jedna z větších společností jako je Sazka nebo Loterie Fortuna.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00